Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

18 kwietnia 2023 r. Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie zorganizowało w CKZiU powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Drogowego. Trzech uczniów naszej szkoły przystąpiła do rywalizacji na najlepszego rowerzystę powiatu złotowskiego.

Zawody składały się z etapu praktycznego oraz teoretycznego w dwóch kategoriach wiekowych. Paweł Adamowski, Dominik Bindek oraz Wojciech Kierzek zmagali się z rówieśnikami w grupie starszej, zajmując ostatecznie VI miejsce. W grupie młodszej najlepsi okazali się być uczniowie z Katolickiej Szkoły Podstawowej w Złotowie, natomiast w grupie starszej zwyciężył zespół z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sypniewie.

Zwycięzcy obu tych grup wiekowych wezmą udział w wojewódzkich finałach.

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego 2023
Przewiń na górę