Dzień Dziecka

W naszej szkole Dzień Dziecka obchodzony był w nieco późniejszym terminie, bo w dniach 9-10 czerwca 2022 r. W czwartek lekcje odbyły się jeszcze zgodnie z planem, ale za to wieczorem rozpoczęło się wspólne świętowanie.

Najpierw uczniowie spędzili miło czas przy ognisku na terenie wiejskiego kompleksu sportowego. Jedli pieczone kiełbaski, a w wolnych chwilach grali w różne gry zespołowe.

Gdy zaczęło zachodzić słońce, a ognisko już dogasało, uczniowie wraz z nauczycielami udali się do budynku szkoły. Tam rozpoczęła się noc gier planszowych. Pomysł organizacji takiego przedsięwzięcia przypadł do gustu wielu osobom. Uczniowie chętnie grali nie tylko w „planszówki”, ale i w szachy czy karty. Zmęczeni rywalizacją gracze mogli odpocząć przy filmie. A kiedy już wszyscy zwycięzcy i pokonani mieli ochotę pójść spać, to położyli się… w swoich klasach. Nocka w szkole była niepowtarzalną okazją do przespania się na materacu we własnej klasopracowni.

Następnego dnia po pobudce i solidnym śniadaniu dla dzieci i młodzieży zorganizowano Dzień Sportu. Uczniowie udali się na boisko sportowe i grali w piłkę nożną, disc golfa, a także doskonalili umiejętności taneczne.

Po intensywnych ćwiczeniach wszyscy zjedli wspólnie obiad, a następnie udali się do swych domów.

Dzień Dziecka w tej formie był doskonałym pomysłem na integrację zespołów klasowych i zdobycie nowych umiejętności przez uczniów.

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Dzień Dziecka
Przewiń na górę