Dzień Mamy i Taty w klasie IV

15 czerwca 2023 r. uczniowie klasy IV wraz z wychowawczynią p. Anną Kokowską zorganizowali Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji na zaproszonych rodziców oraz p. dyrektor Agnieszkę Mielę czekały różne niespodzianki.

Na początku uroczystości czwartoklasiści zaprezentowali przybyłym gościom program artystyczny złożony z wierszy, piosenek i humorystycznych scenek przedstawiających uroki rodzicielstwa. Po występie wręczyli swoim mamom piękne piwonie – własnoręcznie wykonane z krepy podczas warsztatów rękodzieła przygotowanych przez p. Alicję Kloskę.

Gdy umilkły podziękowania, rodzice uczniów wzięli udział w konkursie „Portret taty i mamy przez czwartoklasistę namalowany”. To dopiero było wyzwanie! Każdy rodzic musiał odgadnąć, która z prac plastycznych go przedstawia. Warto zauważyć, że dzieci podczas rysowania i malowania zadbały o najdrobniejsze szczegóły, wobec tego większość nie miała problemów z rozpoznaniem się w galerii portretów.

Na przybyłych gości czekał też poczęstunek w znacznej części przygotowany przez czwartoklasistki, które samodzielnie upiekły pyszne babeczki. Dumne dziewczęta zerkały, jak ich wypieki znikają z talerzy w szybkim tempie. W trakcie poczęstunku rodzice obejrzeli też zdjęcia i filmiki przedstawiających obraz szkolnego życia czwartoklasistów.

Niestety, uroczystość dobiegła końca. Czwartoklasiści byli niezwykle dumni, że mogli przed swoimi rodzicami pochwalić się talentami wokalnymi, aktorskimi, plastycznymi i kulinarnymi. I to, co najważniejsze, spędzić razem czas. To było bardzo wzruszające wydarzenie.

 

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Dzień Mamy i Taty w klasie IV
Przewiń na górę