Drodzy rodzice!

Od środy 25.03.2020r. w szkołach i przedszkolach został wprowadzony obowiązek zdalnego nauczania. Zdajemy sobie sprawę, iż w większości domów, gdzie są dzieci w wieku szkolnym, organizacja dnia zmieniła się o 180 stopni.

Nie zapominajmy o przedszkolakach!

Praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym nie wymaga siedzenia z nim przy komputerze lub książkach. Co prawda dzieci 5-cio, 6-cio letnie otrzymały książki z kartami pracy, ale wytłumaczenie tych ćwiczeń nie zajmie dużo czasu. Dzieci mogą je wykonać pod kontrolą starszego rodzeństwa (podobne zadania wykonywały w przedszkolu).

Przedszkolaki zostały zapisane na platformę edukacyjną Squla, na której mogą ćwiczyć i rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

Zachęcam do korzystania.

W najbliższych dniach, na stronę internetową Zespołu Szkolno- Przedszkolnego, oprócz linków do różnych stron internetowych, wrzucane będą propozycje zabaw z dziećmi, które nie będą wymagały od was dużego nakładu pracy i kosztów.

Materiał umieszczany na stronę możemy wysyłać na waszą pocztę elektroniczną. Jeśli potrzebujecie pomocy z naszej strony np. w przygotowaniu kart pracy dla dziecka, ponieważ preferuje ono taka formę nauki, a nie posiadacie drukarki, proszę o informację. Przygotujemy potrzebne materiały i umówimy się na ich odbiór.

Aby nadal wykonywać sumiennie naszą prace potrzebujemy od Państwa informacji zwrotnych.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, potrzebujecie pomocy zapraszam do kontaktu, od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 16.00.

Zachęcam również do robienia zdjęć (już kilka dostałam), jak przedszkolaki pracują.

Angelika Kalka

Mamy nadzieje, że po świętach wielkanocnych spotkamy się z naszymi przedszkolakami w przedszkolu!!

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Komunikat- Przedszkole
Przewiń na górę