Drodzy Rodzice i Uczniowie!

  1. Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty została przedłużona do 26 kwietnia br. Mówi o tym przepis ujęty w podpisanym dziś, 9 kwietnia br., rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej. W związku z powyższym zaraz po przerwie świątecznej, tj. 15 kwietnia br., kontynuujemy kształcenie na odległość.
  2. Termin Egzaminu Ósmoklasisty zostaje przesunięty (prawdopodobnie na czerwiec br.). Minister Edukacji Narodowej poda go z minimum 3-tygodniowym wyprzedzeniem.
  3. Przypominamy również, że istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia szkolnego sprzętu komputerowego dla uczniów na potrzeby realizacji kształcenia na odległość. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt (telefoniczny lub poprzez e-mail) z wychowawcą klasy, do której uczęszcza dziecko lub z dyrektorem szkoły.
  4. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy problemów służymy pomocą za pośrednictwem telefonów, komunikatorów czy poczty elektronicznej. W każdej sytuacji postaramy się Wam pomóc, pod warunkiem, że poznamy Wasze problemy. Czekamy na kontakt J.

Radosnych, pogodnych, ale przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary i nadziei

życzą:

dyrektor, nauczyciele oraz pracownicy

Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wiśniewce

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Komunikat
Przewiń na górę