Na podstawie decyzji organu prowadzącego w roku szkolnym 2020/2021 w naszym przedszkolu będą funkcjonowały dwa oddziały. W związku z powyższym rodzice dzieci, które w pierwszym etapie rekrutacji nie zostały przyjęte, proszeni są o złożenie „Oświadczenia” potwierdzającego wolę zapisu dziecka do Przedszkola Publicznego w Starej Wiśniewce. Rodzice, którzy składali wnioski do Przedszkola w Zakrzewie, lecz ich dziecko nie zostało przyjęte do tamtejszej placówki, a chcieliby zapisać je do naszego przedszkola, proszenie są o złożenie „Oświadczenia” i „Wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola”. Powyższe dokumenty można składać osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłać za pomocą poczty e-mail na adres spwisniewka@tlen.pl do 30 kwietnia 2020r.

Wzory dokumentów można pobrać ze strony internetowej www.zspwisniewka.pl lub ze szkoły. W czasie ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych sekretariat szkoły czynny jest dla interesantów w dni powszednie od godz. 9.00 do 11.00.

Pliki do pobrania

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Rekrutacja do przedszkola- II oddział
Przewiń na górę