Eliminacje OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom” w gminie Zakrzewo

29 marca 2022 r. w gminie Zakrzewo odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do rywalizacji stanęło 16 osób, w tym 6 reprezentantów naszej szkoły.

W gminnych eliminacjach wzięli udział uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy Zakrzewo, podzieleni na dwie kategorie wiekowe. W grupie pierwszej rywalizowali uczniowie z klas od I do IV, w grupie drugiej z klas od V do VIII.  Turniej składał się z części pisemnej i ustnej. Do eliminacji ustnych zakwalifikowali się uczniowie z taką samą liczbą punktów.

Klasyfikacja końcowa:

– I Grupa- szkoła podstawowa kl. I-IV:

1 miejsce- Franciszek Zdrenka,

3 miejsce- Julia Konak,

5 miejsce- Marcin Drobkiewicz.

Klasyfikacja końcowa:

– II Grupa- szkoła podstawowa kl.V-VIII:

1 miejsce- Jakub Kaczmarek,

4 miejsce- Anna Żiółkowska,

6 miejsce- Dominik Bindek.

Dwóch laureatów z każdej grupy wiekowej weźmie udział w eliminacjach powiatowych, które odbędą się w maju br. Na etapie powiatowym naszą szkołę w swoich kategoriach wiekowych będą reprezentowali Franciszek Zdrenka oraz Jakub Kaczmarek.

Na zakończenie wszystkim uczestnikom konkursu zostały wręczone dyplomy i upominki.

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Test wiedzy pożarniczej.
Przewiń na górę