Integracyjny wyjazd do Kina Helios w Pile

Z okazji Bożego Narodzenia, w ramach upominku od Gwiazdora, Rada Rodziców ufundowała uczniom naszej szkoły bony na wyjazd do kina lub teatru. 22 marca 2022 r. miłośnicy sztuki filmowej z klas IV-VIII postanowili zrealizować ten voucher, udając się wraz z wychowawcami do Kina Helios w Pile na film pt. „Uncharted”.

Spragnieni przygód uczniowie przybyli rankiem na zbiórkę, by wyjechać ze Starej Wiśniewki na szkolną wycieczkę. Po dotarciu do pilskiego centrum handlowego, zwanego Galerią Kasztanową, wszyscy zdążyli zakupić przed seansem popcorn i napoje.

Film, będący adaptacją jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat, zafascynował młodych widzów. Historia pełna zwrotów akcji i niesamowitych scen pościgów wzbogaconych o efekty specjalne przypadła do gustu zarówno dziewczętom, jak i chłopcom. Każdy znalazł w tej ekranizacji coś dla siebie, a nieustraszony poszukiwacz skarbów Nathan Drake stał się nowym idolem uczniów naszej szkoły.

Po seansie filmowym wszyscy udali się na posiłek. W oczekiwaniu na przekąski dyskutowali o wrażeniach, jakich dostarczyła im wizyta w kinie. Z pełnymi żołądkami kinomaniacy udali się do autobusu, by powrócić do Starej Wiśniewki.

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Wycieczka do kina.
Przewiń na górę