Wycieczka do Piły

7 marca 2023 r. uczniowie klas IV-VIII udali się na wycieczkę do Piły. Wyjazd był okazją do wykorzystania prezentu od Gwiazdora – bonu na bilety do kina lub realizację innego marzenia – otrzymanego podczas szkolnego spotkania wigilijnego.
O godz. 8.00 uczniowie przyjechali na stację kolejową w Zakrzewie, by udać się do Piły pociągiem, co stanowiło dodatkową atrakcję. Niektórzy nie mają okazji korzystać zbyt często z tego środka lokomocji, więc jego wybór budził wiele pozytywnych emocji.
Na miejscu, ze stacji Piła Podlasie, uczestnicy wycieczki pomaszerowali do Kina Helios w Centrum Handlowym Atrium Kasztanowa. Tam obejrzeli film pt. „Asteriks i Obeliks: Imperium smoka”. Seans przypadł do gustu większości widzów. Najnowsza odsłona przygód nieustraszonych Galów pełna była zwrotów akcji, a kwestie dialogowe rozbawiły niejednego kinomana.
Po wizycie w kinie i posiłku wszyscy udali się pieszo do Sali Zabaw Pilu, w której uczniowie mogli oddać się szaleństwu podczas korzystania ze zjeżdżalni, pokonywania torów przeszkód czy kąpieli w basenie z kulkami. W tym miejscu nawet najstarsi uczniowie mieli sporo frajdy. Każdy bawił się doskonale bez względu na wiek.
Niestety, szybko nadszedł czas powrotu do domu. Uczniowie musieli przerwać zabawę, by pójść na stację kolejową i wsiąść do pociągu jadącego w kierunku Zakrzewa. Tam czekali już na nich stęsknieni rodzice.

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Wycieczka do Piły
Przewiń na górę