Zdalne nauczanie

Drodzy Rodzice i Uczniowie.

W związku z podpisaniem przez Ministra Edukacji Narodowej w dniu 20 marca 2020 r. rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz rozporządzenia w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 informuję, że od 25 marca 2020 r. nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W związku z powyższym od poniedziałku 23 marca 2020 r. zmianie ulega sposób komunikowania się z Wami. Wszelkie materiały dla uczniów, zadania, ćwiczenia oraz pomoce (w postaci np.: linków do stron, platform i filmów edukacyjnych) będą przekazywane za pomocą tej strony internetowej w zakładce „e-lekcje”. Nowe treści dla uczniów będą publikowane codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 8.00 do 10.00 według obowiązującego planu lekcji na dany dzień. Od 10.00 do 14.00 nauczyciele poszczególnych przedmiotów będą do dyspozycji uczniów i rodziców. W celu konsultacji czy uzyskania dodatkowej pomocy można się będzie z nimi kontaktować poprzez pocztę elektroniczną, powszechnie dostępne komunikatory lub w inny ustalony wcześniej sposób.

Bezpośredni link do zakładki, za pomocą której realizowane będzie zdalne nauczanie to

www.zspwisniewka.pl/e-lekcje/  

Nauka na odległość jest dziś koniecznością, stanowi dla nas wszystkich niemałe wyzwanie i wszyscy się jej dopiero uczymy. My ze swej strony dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić uczniom oraz rodzicom realizację tego trudnego zadania. Prosimy regularnie odwiedzać naszą stronę www.zspwisniewka.pl, śledzić komunikaty oraz systematycznie realizować pojawiające tam się zadania/treści dla poszczególnych klas. W razie jakichkolwiek problemów i pytań służymy pomocą.

Rodziców dzieci przedszkolnych zachęcamy do korzystania z zakładki „przedszkole”, gdzie również będą publikowane materiały, linki do ciekawych stron i inne pomoce, z których będziecie mogli skorzystać w domu.

Kontakt

ADRES

Stara Wiśniewka 51

77-411 Stara Wiśniewka

TELEFON

67 263 18 76

EMAIL

spwisniewka@tlen.pl

Zdalne nauczanie.
Przewiń na górę